ART / Lithographs / Graphic art 13272474
nr 1327 2474
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Max Walter Svanberg (1912-1994), Sweden. Bokverk + 3 signerade färglitografier. 110x140mm (minsta) 220x305 mm (största),
GRAPHIC ART, Bokverk + 3 signerade färglitografier. 110x140mm (minsta) 220x305 mm (största)
800
SEK 700
Monday May 18 2020
at 19:50:18
600 kr
Max Walter Svanberg
Read more about Max Walter Svanberg